To nejlepší z Roháčů

To nejlepší z Roháčů, Slovensko, 21.10.2018, Bez stravy

To nejlepší z Roháčů

To nejlepší z Roháčů
Termín:
21.10. – 21.10.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:148233733
470 Kč (-0 %)
Popis
Roháče jsou jen jeden z geomorfologických okrsků Západních Tater na Slovensku. Část Roháčů (asi 260 km²) je od roku 1987 součástí TANAPu. Masiv je jádrovým pohořím složený z žuly a krystalických břidlic, vytvořených v prvohorách. Roháče jsou velmi populárním cílem vysokohorských turistů.

Ideální jako podzimní program.

Trasa: Z parkoviště vyrazíme po zpevněné cestě Žiarskou dolinou směr Žiarska chata (5km). Odtud budeme dále pokračovat do Žiarského sedla (1917m), které tvoří závěr Žiarské doliny. Odtud se pokocháme výhledy na polskou stranu Západních Tater a na největší okolní dominanty jako jsou Plačlivé, Tri kopy, Baníkov, Baranec, Ostrý roháč, …

Středně náročný program, trasy se středním převýšením, nenáročný terén, vhodné pro děti, rodiny s dětmi, důchodce.

Celková délka výletu obvykle 4-8 hodin22
Zájezd zahrnuje
Dopravu lux. busem, Celodenní průvodce
Zájezd nezahrnuje
Cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK - Valaška spol. s r.o., IČ 46580051.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK