TOSKÁNSKO, CINQUE TERRE A OSTOV ELBA

TOSKÁNSKO, CINQUE TERRE A OSTOV ELBA, Itálie, Toskánsko, 1.9.2018, Bez stravy

TOSKÁNSKO, CINQUE TERRE A OSTOV ELBA

TOSKÁNSKO, CINQUE TERRE A OSTOV ELBA
Termín:
1.9. – 10.9.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:711-3669
9 390 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Program ve spolupráci s CK Mayer Crocus:

1. den - odjezd v odpoledních hodinách z Prahy a Č. Budějovic. Noční přejezd do Itálie.

2. den - výlet do oblasti malebných romantických „orlích“ vesniček nad mořem Cinque Terre (UNESCO) – tato jedinečná oblast je dostupná pouze vláčky. Autobusem přijedeme do obce Levanto, odtud možnost vláčkem (kdo by nechtěl na pěší turistiku, může zůstat v Levantu – pěkné městečko a písčitá pláž) do obce Monterosso a dále některý z úseků nádherné pěší trasy Cinque Terre – krásné výhledy na romantická městečka u moře, skalnaté pobřeží, romantické zátoky. Večer dojezd na ubytování.

3. den - návštěva nádherných zahrad Vily Garzoni, které patří k nejkrásnějším v celé Itálii. Návštěvníky ohromí nejen schodiště s balustrádami, ale i bazény s vodotrysky lemované pestrými květinovými záhony. Lucca – elegantní podmanivé město, obklopené hradbami, nabízí ve svém středu atraktivní směs náměstí, malých kostelů, muzeí, galerií a dlážděných uliček.

4. den - pobyt u moře.

5. den - Siena (historické centrum Sieny je pod patronací UNESCO) - město, jehož kostely a paláce vytvářejí působivý architektonický komplex, náměstí Piazza del Campo ve tvaru půlměsíce je obklopeno 16 paláci, gotický dóm. San Gimignano (UNESCO) - jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska, jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města. Volterra město alabastru, které dosáhlo svého největšího rozkvětu za Etrusků. Krásné městské brány, impozantní středověké paláce, gotická katedrála ze 13. stol., římské divadlo.

6. den - Pisa (UNESCO) - prohlídka slavného Piazza dei Miracoli – Šikmá věž, Baptisterium, Dóm atd. Odpoledne pobyt u moře.

7. den - ostrov Elba, proslavený pobytem Napoleona, je jeden z nejmalebnějších ostrovů Středozemního moře s velmi členitým pobřežím: výlet do Portoferraia - Napoleonova vila, Medicejská pevnost, možnost koupání (lodě se platí na místě cca 30 EUR).

8. den - pobyt u moře.

9. den - Florencie (UNESCO) – perla Toskánska s monumentálními stavbami florentské renesance – Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova Campanila, Baptisterium, hrobka Medicejských, Ponte Vecchio přes řeku Arno, kostel Santa Croce s hrobkou Michelangela. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

10. den - příjezd do Č. Budějovic v dopoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování v apartmánech nebo chatkách (dvoulůžkové pokoje) s možností vaření, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, příplatek na výběr ložnice 350,- Kč / osoba (větší pokoj mívá zpravidla manželské dvoulůžko, menší pokoj oddělená lůžka), ložní prádlo vlastní nebo zapůjčení lůžkovin na místě cca 25,- EUR / osoba.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.400,- Kč / osoba
Orientační částka na vstupy je cca 160 EUR + cca 24 EUR na místní průvodce.
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 15.02.2018 – 300,- Kč.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK