VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA, Velká Británie, Skotsko, 9.8.2018, Bez stravy

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA
Termín:
9.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:280-3679
12 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Písek, Praha a Plzeň
Návrat do: České Budějovice, Písek, Praha a Plzeň

Program:

1. den – odjezd z Českých Budějovic, Písku a Plzně v ranních hodinách. Cesta přes Německo. Nocleh nedaleko města Calais.

2. den – ráno trajekt přes průliv La Manche. Celodenní prohlídka Londýna (Westminster, St.James Park, Hyde Park, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, muzea). Noční přejezd do Skotska.

3. den – prohlídka skotské metropole Edinburghu (Královská míle – ulice vedoucí od hradu kolem katedrály St. Gilese až k paláci Holyrood, rezidenci britských panovníků ve Skotku).Odpoledne zastávka u Rosslynské kaple (známá ze Šifry mistra Leonarda). Večer příjezd do Glen Affric, ubytování.

4. den – program u jezera Loch Ness (hrad Urquarth, městečko Drumnadrochid, muzeum lochnessky). Prohlídka Invernessu a zastávka na bitevním poli u Cullodenu.

5. den – fakultativní výlet na ostrov Sky (hrad Eileen Donan a skanzen, Portree, poloostrov Trotternish, Kilt Rock, skalní útvar Old man of Storr, zříceniny hradu Duntulm a jiné...). Cena 650,- Kč.

6. den – cesta na severozápad krajem fjordů, hor a jezer: vodopády Raven Falls, zahrady Inverewe, jezero Loch Marree.

7. den – fakultativní výlet lodí na Orkneje: ostrov Mainland, megalitické památky, městečko Kirkwall, památky na Kelty i Vikingy, drsná příroda skotského severu. Cena 650,- Kč + cca 40,- GBP.

8. den – návštěva palírny skotské whisky, prohlídka prehistorické lokality Clava Cairns a prohlídka hradu Cawdor.

9. den – zastávka u vodních kaskád ve Fort Augustus, vyhlídková jízda údolím Glencoe (nejpůsobivější scenérie Skotské vysočiny), zastávka u jezera Loch Lomond a v malebném městečku Luss. Večer zastávka u opatství Melrose. Noční
přejezd do Londýna.

10. den – celodenní prohlídka Londýna (katedrála, Tower, London Eye, Piccadilly Circus, Soho a jiné). Osobní volno k návštěvě muzeí: Národní galerie, British Museum, Madame Tussaud nebo na nákupy. Noční přejezd do ČR.

11. den – příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 6x ubytování ve vybavených chatách ve Skotsku, 1x ubytování v hotelu F1 u Calais (společné WC na patře), trajekty, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, stravování, vstupné, MHD v Londýně (cca 5,- GBP), lodní výlet

Doporučená částka na vstupy: cca 60,- GBP

Ubytování: 6x nocleh v kompletně vybavených 6lůžkových chatách (s oddělenými 2lůžkovými ložnicemi). Chatky jsou vytápěny, mají vlastní sociální zařízení a lze si v nich připravovat stravu. Rekreační areál se nachází v jednom z nejkrásnějších skotských údolí - Glen Affric. 1x nocleh v hotelu F1 u Calais.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK