VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA, Velká Británie, Skotsko, 9.8.2018, Bez stravy

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA

VELKÝ OKRUH SKOTSKEM S NÁVŠTĚVOU LONDÝNA
Termín:
9.8. – 19.8.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:280-3679
12 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Písek, Praha a Plzeň
Návrat do: České Budějovice, Písek, Praha a Plzeň

Program:

1. den – odjezd z Českých Budějovic, Písku a Plzně v ranních hodinách. Cesta přes Německo. Nocleh nedaleko města Calais.

2. den – ráno trajekt přes průliv La Manche. Celodenní prohlídka Londýna (Westminster, St.James Park, Hyde Park, Trafalgarské náměstí, Buckinghamský palác, muzea). Noční přejezd do Skotska.

3. den – prohlídka skotské metropole Edinburghu (Královská míle – ulice vedoucí od hradu kolem katedrály St. Gilese až k paláci Holyrood, rezidenci britských panovníků ve Skotku).Odpoledne zastávka u Rosslynské kaple (známá ze Šifry mistra Leonarda). Večer příjezd do Glen Affric, ubytování.

4. den – program u jezera Loch Ness (hrad Urquarth, městečko Drumnadrochid, muzeum lochnessky). Prohlídka Invernessu a zastávka na bitevním poli u Cullodenu.

5. den – fakultativní výlet na ostrov Sky (hrad Eileen Donan a skanzen, Portree, poloostrov Trotternish, Kilt Rock, skalní útvar Old man of Storr, zříceniny hradu Duntulm a jiné...). Cena 650,- Kč.

6. den – cesta na severozápad krajem fjordů, hor a jezer: vodopády Raven Falls, zahrady Inverewe, jezero Loch Marree.

7. den – fakultativní výlet lodí na Orkneje: ostrov Mainland, megalitické památky, městečko Kirkwall, památky na Kelty i Vikingy, drsná příroda skotského severu. Cena 650,- Kč + cca 40,- GBP.

8. den – návštěva palírny skotské whisky, prohlídka prehistorické lokality Clava Cairns a prohlídka hradu Cawdor.

9. den – zastávka u vodních kaskád ve Fort Augustus, vyhlídková jízda údolím Glencoe (nejpůsobivější scenérie Skotské vysočiny), zastávka u jezera Loch Lomond a v malebném městečku Luss. Večer zastávka u opatství Melrose. Noční
přejezd do Londýna.

10. den – celodenní prohlídka Londýna (katedrála, Tower, London Eye, Piccadilly Circus, Soho a jiné). Osobní volno k návštěvě muzeí: Národní galerie, British Museum, Madame Tussaud nebo na nákupy. Noční přejezd do ČR.

11. den – příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 6x ubytování ve vybavených chatách ve Skotsku, 1x ubytování v hotelu F1 u Calais (společné WC na patře), trajekty, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, stravování, vstupné, MHD v Londýně (cca 5,- GBP), lodní výlet

Doporučená částka na vstupy: cca 60,- GBP

Ubytování: 6x nocleh v kompletně vybavených 6lůžkových chatách (s oddělenými 2lůžkovými ložnicemi). Chatky jsou vytápěny, mají vlastní sociální zařízení a lze si v nich připravovat stravu. Rekreační areál se nachází v jednom z nejkrásnějších skotských údolí - Glen Affric. 1x nocleh v hotelu F1 u Calais.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK