Vila Anna

Vila Anna, Slovensko, Západní Slovensko, 4.10.2018, Bez stravy
Vila Anna
Termín:
4.10. – 7.10.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:140309796
1 050 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Velký Meder - Vila Anna, Rekreační pobyty 3 nebo 4 noci, výhodná cena, bez stravy
Popis
Velmi oblíbené místo, pár kroků od koupaliště.
Koupání v termálech po celý rok. TIP CK

Rekreační pobyty 4 dny/3 noci - bez stravy: v ceníku uvedeny pobyty ČTVRTEK-NEDĚLE nebo STŘEDA-SOBOTA.
Rekreační pobyty 5 dní/4 noci - bez stravy: v ceníku uvedeny pobyty STŘEDA-NEDĚLE nebo NEDĚLE-ČTVRTEK.
Nástupy lze volit libovolně i v jiné dny než je uvedeno - týká se obou pobytů.

Velmi pěkně zařízená Vila Anna, s 9 pokoji se nachází v bezprostřední blízkosti Thermálparku Corvinus (cca 50 m). K dispozici je na patře kompletně vybavená kuchyňka s ledničkou a dalším příslušenstvím nutným k vaření. Možnost stravování v restauracích a bufetech v areálu koupaliště nebo v jeho okolí. Vynikající poloha! Venkovní posezení na zahradě, grilování, parkování. Společenská místnost s krbem v suterénu objektu.
Koupání: cca 50 m vstup do areálu Thermálparku Corvinus s celoročním provozem.

Město Veľký Meder (dříve Čalovo), známé svým termálním koupalištěm, leží jihovýchodně od Bratislavy (cca 70 km) a 10 km od hranic s Maďarskem. Chemické složení geotermální léčivé vody je podobné piešťanským pramenům. Nedávno byla ukončena kompletní rekonstrukce celého areálu...podrobněji v "Popisu destinace"
Ubytování
2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, lednička. Přistýlka formou rozkládacího gauče.
Strava
Možnost stravování v nedalekých bufetech a restauracích.
Zájezd zahrnuje
3x nebo 4x ubytování, spotřeby energií, povlečení, parkování., Navíc ZDARMA: WiFi připojení.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek na místě/noc (1 EUR), příplatek za 1/1 pokoj/3 noci (360 CZK), příplatek za 1/1 pokoj/4 noci (480 CZK), cestovní pojištění Union typ B na Slovensko/den/dospělý (20 CZK), cestovní pojištění Union typ B na Slovensko/den/dítě do 15 let (20 CZK), cestovní pojištění Union typ A30-Evropa vč.Slovenska/den/dospělý (36 CZK), cestovní pojištění Union typ A30-Evropa vč.Slovenska/den/dítě do 15 let (25 CZK)
Slevy
dítě do 3 let zdarma bez lůžka, cena na přistýlce platí pro 4 osobu na pokoji
Pořadatelem tohoto zájezdu je NEMO tour s.r.o., IČ 64051421.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK