Villaggio Borgo degli Ulivi

Villaggio Borgo degli Ulivi, Itálie, Kalábrie, Sellia Marina, 28.8.2018, Bez stravy

Villaggio Borgo degli Ulivi starstarstar

Villaggio Borgo degli Ulivi
Termín:
28.8. – 4.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128925186
15 490 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel VILLAGGIO BORGO DEGLI ULIVI
Kategorie hotelu: ****
Popis
Pláž: 50 m | ZDARMA: kurzy jógy, plážový servis, Wi-Fi, nápoje k večeři
Ubytování
HOTEL: Ubytování je zajištěno v jednopatrových budovách v hotelových pokojích pro 2–3 osoby nebo hotelových rodinných pokojích pro 2–5 osob. Všechny pokoje mají klimatizaci, ledničku, TV, trezor (vše v ceně pobytu), vlastní soc. zařízení.
APARTMÁNY:
Ubytování je zajištěno v přízemních domcích s prostornými apartmány pro 2–4 osoby. Každý apartmán má vlastní terasu s venkovním posezením, vybavenou kuchyňku se sporákem a lednicí, vlastní soc. zařízení, klimatizaci, TV a trezor. V ceně je zahrnuta spotřeba plynu, elektřiny i vody. Za příplatek je možno zajistit ručníky (7 €/os) a povlečení (7 €/os). Na místě se skládá vratná kauce 100 €/apartmán a platí se poplatek za závěrečný úklid 30 €/apartmán.
SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP
Všem klientům, kteří si koupí pobytový do 31.3.2018, bude poskytnuta sleva ve výši:


10 % do 31. 12. 2017

8 % do 31. 01. 2018

6 % do 28. 02. 2018

4 % do 31. 03. 2018


Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je
doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu
a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.
SLEVY PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY
Všem stálým klientům (tj. všem, kteří se alespoň dvakrát zúčastnili zájezdu
organizovaného naší cestovní kanceláří) bude poskytnuta sleva při zakoupení
pobytového zájezdu ve výši:
12 % do 31. 12. 2017

10 % do 31. 01. 2018

8 % do 28. 02. 2018

6 % do 31. 03. 2018


Tyto slevy jsou počítány ze základní ceny zájezdu bez příplatků, pokud je
doprava zvlášť, tak i z dopravy a maximální výše slevy je 2 500 Kč na osobu
a zájezd. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.
SLEVY PRO SENIORY
Všem osobám starším 55 roků bude poskytnuta sleva při zakoupení pobytového
zájezdu ve výši 10 % ze základní cenyzájezdu.


Maximální výše této slevy je
2 500 Kč na osobu a zájezd. Sleva bude poskytnuta i 1 osobě cestující společně
bez ohledu na věk. Tuto slevu nelze sčítat s dalšími slevami.
Okolí
Rezort Borgo degli Ulivi se nachází v klidném prostředí cca 2 km od městečka Sellia Marina. Rozsáhlý areál leží uprostřed olivových hájů přímo u široké písečné pláže s vlastním plážovým servisem (slunečník a plážové křeslo zdarma). Ubytovací část dělí od pláže jen piniový háj.
Villaggio je velmi dobře vybavené veškerým komfortem pro pohodovou dovolenou. V areálu je velký bazén pro dospělé i pro děti , u bazénu slunečníky a lehátka, wellness se saunou, tureckou lázní, masážemi i kadeřnictvím, dále restaurace, bar i vlastní pizzerie. Součástí areálu je i sál na cvičení jógy a v ceně je zahrnuta hodinová lekce jógy každý den pobytu. Na ploše 25 000 m² je k dispozici bohaté sportovní vyžití (tenis, fotbal, beachvolejbal, stolní tenis, lukostřelba), možnost půjčení kol. Jsou zajišťovány animační programy a miniklub pro děti. Wi-Fi zdarma.
Stravování
Polopenze: Ubytování v hotelových pokojích je zajištěno s polopenzí – snídaně formou bufetu, večeře se skládají z předkrmu, výběru ze 2–3 prvních chodů (těstoviny, polévka), 2–3 hlavních jídel, zeleninový a přílohový bufet a voda a 1/4 l vína. Možnost připlacení obědů.
Bez stravy: Ubytování v apartmánech je bez stravy
s... Viz detail zájezdu.
Příplatky
obědy dospělý (os/týden) - 1500,- Kč | obědy dítě 2-13 let (os/týden) - 1000,- Kč | komplexní pojištění ERV včetně léčebných výloh a storna (os/pobyt) - 490,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET TAM (zavazadlo/let) - 600,- Kč | navýšení hmotnosti zavazadla z 15 kg až do 23 kg - LET ZPĚT (zavazadlo/let) - 600,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 350,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka STANDARD (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 350,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA TAM (os/let) - 400,- Kč | strava v letadle (předkrm, teplé jídlo, dezert, voda, káva nebo čaj) - CESTA ZPĚT (os/let) - 400,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET TAM (os/let) - 600,- Kč | konkrétní místo v letadle sedačka PREMIUM (na vyžádání) - LET ZPĚT (os/let) - 600,- Kč
POBYTY NA 14 NOCÍ
Cena pobytu na 2 týdny je dána součtem cen dvou týdenních pobytů sníženým o 4.000 Kč.
PARKOVÁNÍ NA LETIŠTI
Našim zákazníkům nabízíme možnost parkování na letišti v Brně, Praze a Ostravě. Podrobné informace a ceny najdete ZDE.
POBYTOVÁ TAXA
V místě pobytu se hradí povinná pobytová taxa cca 5 EUR za osobu/týden.
Doprava
Doprava do Itálie - Kalábrie je zajištěna českou leteckou společností Travel Service, typ letadla Boeing 737. Přímé lety na letiště Lamezia Terme jsou z Brna a Prahy.
Cena zahrnuje
 • Leteckou přepravu tam i zpět
 • ubytování příslušné kategorie na 7 nocí s vyznačenou stravou
 • letištní taxy a palivový příplatek
 • transfery letiště/hotel/letiště
 • činnost stálého delegáta.
  Pořadatelem tohoto zájezdu je TRAVEL 2002, spol. s r.o., IČ 46980211.

  Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

  Skladba osob
  Kalkulace
  Pokoj
  Příplatky, slevy, další ceny
  Celková cena: 0
  Kontaktní údaje objednavatele
  Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
  Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
   
  Poznámka:
  Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

  Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

  Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

  Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

  GPS souřadnice nejsou dostupné.

  Nahrávám...
  CK