Villaggio Camping Punta Lunga

Villaggio Camping Punta Lunga, Itálie, Apúlie, Gargano, Vieste, 8.9.2018, Bez stravy

Villaggio Camping Punta Lunga starstarstar

Villaggio Camping Punta Lunga
Termín:
8.9. – 15.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128359043
1 307 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Camping Punta Lunga - Vieste
Ubytování
apartmán, bilo 4 - ložnice s manželskou postelí a rozkládacím dvougaučem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
přízemí, terasa, krytá, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny kdykoli v období do 16.06. a od 08.09. min. pobyt 4 noci, standardně sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 9:00 do 10:00

mobilhome, trilo 6 - ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic 2)
přízemí, terasa, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, ložní prádlo, nebo ručníky 2 €/os./den, ložní prádlo společně s ručníky 3 €/os./den, nástupní dny kdykoli v období do 16.06. a od 08.09. min. pobyt 4 noci, standardně sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 9:00 do 10:00
Popis letoviska
Starobylá rybářská osada se středověkým hradem a charakteristickými bíle natřenými domy, vystavěnými na skále nad mořem, je největším letoviskem této oblasti. Vieste poskytuje dostatek pohody ke krásné dovolené i dostatek možností k procházkám po historickém městečku, přesně po takovém, jaké si v Itálii představujeme. Najdete v něm pozůstatky římských opevnění, jeskyně, které používali Saracéni jako hřbitovy, švábský hrad a starobylou katedrálu. Je trochu rozpadlé, hodně hlučné, trochu exotické, zakroucené do uliček s bary, restauracemi, obchůdky, a každopádně malebné a nevšední.
Popis objektu

Villaggio camping PUNTA LUNGA se nachází cca 2 km od letoviska Vieste, je celé ponořeno v rozlehlém háji mandloní a borovic, rozkládá se podél nádherné privátní pláže lemované útesy. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, místnost s TV, prádelna (na žetony), Wi-Fi ve společných prostorách, animace (01.06. - 31.08.), miniklub, dětské hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, posilovna a parkoviště. Ubytování je zajištěno v apartmánech umístěných v přízemních vilkách nebo v jednoduše vybavených mobilhomech, které jsou umístěny v zadní části komplexu. Všechny mají vlastní sociální zařízení a verandu (vilky krytou).

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 100 - 400 m, centra s obchody 2 km
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
recepce, Wi-Fi v objektu, ve společných prostorách, prádelna, (na žetony), restaurace, pizzerie, bar, společenská místnost / salonek, s TV, minimarket
Venkovní dispozice
prostorný pozemek, uprostřed zeleně
Minimální počet nocí
v období do 17.06. a od 09.09. min. pobyt 4 noci, standardně 7, kratší pobyt na vyžádání
Děti
animace, (01.06. - 31.08.), dětské hřiště, miniklub
Sport
fitness / posilovna, stolní tenis, volejbal, na pláži
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií
Cena nezahrnuje
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 40 €/pobyt, zvířata, nepovolena, vratná kauce nevyžaduje se, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK