Villaggio Camping Punta Lunga

Villaggio Camping Punta Lunga, Itálie, Apúlie, Gargano, Vieste, 8.9.2018, Bez stravy

Villaggio Camping Punta Lunga starstarstar

Villaggio Camping Punta Lunga
Termín:
8.9. – 15.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:128359043
1 307 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Camping Punta Lunga - Vieste
Ubytování
apartmán, bilo 4 - ložnice s manželskou postelí a rozkládacím dvougaučem, obývací pokoj s kuchyňským koutem. (max. 4 osoby, počet ložnic 1)
přízemí, terasa, krytá, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, nástupní dny kdykoli v období do 16.06. a od 08.09. min. pobyt 4 noci, standardně sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 9:00 do 10:00

mobilhome, trilo 6 - ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňským koutem. (max. 6 osob, počet ložnic 2)
přízemí, terasa, bez patrových postelí, lednice, sprcha, parkovací místo, ložní prádlo, nebo ručníky 2 €/os./den, ložní prádlo společně s ručníky 3 €/os./den, nástupní dny kdykoli v období do 16.06. a od 08.09. min. pobyt 4 noci, standardně sobota, příjezd od 17:00 do 20:00, odjezd od 9:00 do 10:00
Popis letoviska
Starobylá rybářská osada se středověkým hradem a charakteristickými bíle natřenými domy, vystavěnými na skále nad mořem, je největším letoviskem této oblasti. Vieste poskytuje dostatek pohody ke krásné dovolené i dostatek možností k procházkám po historickém městečku, přesně po takovém, jaké si v Itálii představujeme. Najdete v něm pozůstatky římských opevnění, jeskyně, které používali Saracéni jako hřbitovy, švábský hrad a starobylou katedrálu. Je trochu rozpadlé, hodně hlučné, trochu exotické, zakroucené do uliček s bary, restauracemi, obchůdky, a každopádně malebné a nevšední.
Popis objektu

Villaggio camping PUNTA LUNGA se nachází cca 2 km od letoviska Vieste, je celé ponořeno v rozlehlém háji mandloní a borovic, rozkládá se podél nádherné privátní pláže lemované útesy. Klientům je k dispozici recepce, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, místnost s TV, prádelna (na žetony), Wi-Fi ve společných prostorách, animace (01.06. - 31.08.), miniklub, dětské hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, posilovna a parkoviště. Ubytování je zajištěno v apartmánech umístěných v přízemních vilkách nebo v jednoduše vybavených mobilhomech, které jsou umístěny v zadní části komplexu. Všechny mají vlastní sociální zařízení a verandu (vilky krytou).

Pláž
soukromá k objektu
Vzdálenost od
pláže 100 - 400 m, centra s obchody 2 km
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Vybavení objektu
recepce, Wi-Fi v objektu, ve společných prostorách, prádelna, (na žetony), restaurace, pizzerie, bar, minimarket, společenská místnost / salonek, s TV
Venkovní dispozice
prostorný pozemek, uprostřed zeleně
Minimální počet nocí
v období do 17.06. a od 09.09. min. pobyt 4 noci, standardně 7, kratší pobyt na vyžádání
Děti
animace, (01.06. - 31.08.), dětské hřiště, miniklub
Sport
fitness / posilovna, stolní tenis, volejbal, na pláži
Cena zahrnuje
pronájem ubytování, spotřeba energií
Cena nezahrnuje
závěrečný úklid, pokud klienti neuklidí sami, 40 €/pobyt, zvířata, nepovolena, vratná kauce nevyžaduje se, pobytová taxa není v ceně
Pořadatelem tohoto zájezdu je AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., IČ 60697903.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK