Villaggio Cerullo's, Itálie, Kampánie, Paestum, 12.5.2018, Bez stravy
Villaggio Cerullo's
Termín:
12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131245260
1 079 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Villaggio Cerullo
Kategorie hotelu: ***
Popis
Popis:
Letní dovolená v rodinném Villaggiu Cerullo přímo u pláže
7 nocí v rodinném Villaggiu Cerullo
Villaggio je situované přímo u pláže
Plážový servis v ceně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Prostor pro sportovní hry
Bohatý animační program
Kampánie - centrum kultury a krásné přírody

Kampánie je ideální místo pro dovolenou, nabízí krásnou přírodu, památky a pláže. Hlavní město Kampánie je Neapol s krásným centrem a mnoha památkami. Na město shlíží jediná činná sopka Evropy Vesuv. Za návštěvu stojí také město Pompeje, zalité lávou. Sorrento je městečko poblíž Neapole ležící na 50 m vysoké skále, prudce klesající k moři. Dalším zajímavým místem je nepochybně Paestrum, což je archeologický park se třemi zachovalými antickými chrámy. Nedaleko Neapole se nachází impozantní královský palác Caserta s nádhernými zahradami.


Ubytování ve Villaggiu Cerullo

Villaggio Cerulo se nachází v zátoce mezi Agropoli a Salernem. Je to ideální místo pro strávení klidné rodinné dovolené. Komplex se skládá z 24 apartmánů v hlavní dvoupatrové budově, obklopené palmami, piniemi a středomořskou vegetací. Villaggio řídí přímo rodina Cerullo, která mu dodává výbornou rodinnou atmosféru. Villaggio disponuje barem, společenskou místností s TV, dětským koutkem v piniovém parku, prostorem pro sportovní hry, pracovnou a parkovištěm (zdarma dle dostupnosti). WiFi připojení je možné 4 hodiny denně zdarma.

Apartmán Trilo pro 4 - 6 osob - apartmán se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnicemi s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem. V jednom pokoji v přízemních apartmánech může být patrová postel. Všechny apartmány jsou vybaveny SAT/TV, vlastním sociálním zařízením, trezorem, fénem a žehličkou s žehlicím prknem. Apartmány v patře mají balkon, v přízemí ne.


Stravování

Stravu si klienti zajišťují sami. V apartmánech jsou vybavené kuchyňské kouty.


Pláž

Villaggio Cerullo se nachází na pobřeží Tyrhénského moře ve vzdálenosti cca 50 m od moře. Pláž je písečná, k dispozici je plážový servis (slunečník, lehátko a plážové křeslo/apartmán), který je zahrnutý v ceně.


Sport a zábava

animační program (od cca 1. 7. -30. 8. 2018), společenská místnost s TV, volejbalové hřiště, dětský koutek, sportovní hry.


Tipy na výlety

Neapol – je fascinující město, které je centrem celé Kampánie.

Vesuv – nezaměnitelnou siluetu města Neapol utváří stále činná sopka Vesuv, jejíž půda je velmi úrodná, a proto je celá Kampánie zemědělsky vyspělá.

Capri – ostrov, který nabízí exkluzivní pláže, památky, náměstí, ale také i malé typické kavárničky. Právě z tohoto ostrova pochází Caprese z mozzerally, rajčat, bazalky a olivového oleje. Za zmínku také stojí Agustovy zahrady, jejichž krásu umocňuje kouzelný výhled do krajiny.

Ischia – největší z ostrovů v Neapolském zálivu. Nabízí termální prameny, minerální vody a nádherné, průzračně čisté moře. Dominantou je Aragonský hrad z 5. st. uprostřed moře.

Caserta – impozantní královský palác s ještě impozantnější zahradou nedaleko Neapole, který je zapsaný se seznam kulturního dědictví UNESCO.

Pompeje – archeologická lokalita, která byla v roce 79 zalité lávou ze sopky Vesuv.

Sorrento – krásné, historické město poblíž Neapole.


Důležité informace
Povinná kauce 30 €/apartmán, bude vrácena v případě uklizeného apartmánu bez majetkových škod
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Check in od 17.00 hod., check out do 9.00 hod.
Domácí zvířata nejsou povolena
Asistenční telefonní služba ve slovenském, nebo českém jazyce
Poznámka

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřebu energií, plážový servis (1 slunečník a 2 křesla/apartmán), animace (od 1. 7. - 31. 8. 2017).

Cena nezahrnuje: povinnou vratnou kauci 30 €/apartmán - bude vrácena pouze v případě uklizeného apartmánu a bez majetkových škod, povlečení a ručníky 8 €/osoba (na vyžádání), případnou povinnou pobytovou taxu cca 1,5 €/os./den, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK