Villaggio La Giara

Villaggio La Giara, Itálie, Apúlie, Gargano, Vieste, 13.5.2018, Bez stravy
Villaggio La Giara
Termín:
13.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:135383647
1 415 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Villaggio se nachází ve svahu s překrásným výhledem na nedaleký záliv Molinella, v piniovém háji nedaleko pláže, obklopené útesy. V areálu je k dispozici restaurace, pizzerie, bar, supermarket, prádelna (na žetony), SAT-TV místnost, hřište pro děti, bazén (s lehátky, bez slunečníků), úschovna cenností, telefonní automaty, lékařská pomoc a ošetřovna, masáže (za poplatek), beauty centrum, Wi-Fi, ovoce+zelenina, trafika, bazar, minibus po kempu. Apartmány jsou v nabídce naší CK desátou sezónu!
Ubytování
4+2 Chalet TRILO Bungalov
Poloha
Starobylé městečko Vieste, charakteristické svými úzkými uličkami je velmi oblíbeným místem pro turisty ze všech koutů Evropy. Villaggio La Giara se nachází cca 4 km od městečka.
Ubytování
Villino zděné TRILO (6 osob): zděný, klimatizovaný bungalov, 2 ložnice, rozkládací pohovka v kuchyňce, WC, sprcha, veranda // Villino zděné BILO (4 osoby): bungalov s 1 ložnicí, rozkládací pohovka v kuchyňce, WC, sprcha, veranda // Chalet TRILO (6 osob): bungalov se 2 ložnicemi, rozkládací pohovka v kuchyňce, WC, sprcha, veranda // Chalet BILO (4 osoby): 1 ložnice, rozkládací pohovka v kuchyňce, WC, sprcha, zastřešená prostorná veranda společná se sousedním chaletem // Casa mobile (4 osoby): mobilhome typu BILO, klimatizovaný karavan, 1 ložnice, dvě lůžka v kuchyňce, WC, sprcha, veranda // Casa mobile (5 osob): mobilhome typu TRILO, klimatizovaný karavan, menší ložnice se 2 lůžky, dvoulůžková ložnice, 1 lůžko v kuchyňce, WC, sprcha, veranda
Stravování Bez jídla
Stravování vlastní.
Pláž
Pláž je vhodná pro děti, v menší zátoce, skalnaté výběžky v blízkosti lákají k rybaření či potápění. Pláž je přístupná přes můstek, volná i s možností pronajmutí plážového servisu.
Náš názor
Velmi vhodné pro strávení aktivní dovolené, vhodné pro rodiny s dětmi.
GPS souřadnice ubytování
41.9038504 16.150534
Výlety
Mořské jeskyně - polodenní lodní výlet, během kterého spatříte krásy asi 15 km dlouhého skalnatého pobřeží a prohlédnete si některé z mořských jeskyní, při zpáteční cestě krátká zastávka s koupáním na oblázkové pláži Porto Greco (cca 18€) Monte Sant´ Angelo a Foresta Umbra - polodenní autobusový výlet, prohlídka malebného městečka Monte S. Angelo s kostelem vytesaným ve skále, zastávka v Národním parku (bukový háj) s prohlídkou "Želvího jezírka" (cca 395 Kč) Ostrovy Tremity - celodenní lodní výlet na nedaleké souostroví, návštěva největšího ostrova San Domino, možnost koupání (cca 38€) Neapol, Vesuv, Pompeje (ev. fakultativně ostrov Capri) - celodenní výlet po nejznámějších a nejvyhlášenějších italských místech (cca 990 Kč + vstup do Pompejí 15 €) Alberobello a Castel del Monte - celodenní výlet s prohlídkou středověkého hradu a kruhových staveb zvaných "trulli" (bílé budovy z kamenů, stavěné do kruhu s kuželovitou střechou), (cca 1 190 Kč) Projížďka na jeepech - netradiční výlet do Foresta Umbra na jeepech pro 10 osob Výlety se platí na místě v EUR (italský bus) nebo v Kč (český bus). Uvedené ceny jsou na osobu. Výlety se realizují při minimálním počtu 30 účastníků. Pokud není výslovně uvedeno, ceny nezahrnují případné vstupy, trajekty a vjezdy do měst. Ceny jsou orientační.
Popis letoviska
Vieste je prastaré antické městečko se zachovalou zajímavou architekturou, situované na skalnatém poloostrově. Okouzlí Vás nejen středověkým hradem a charakteristickými bílými domy středomořského stylu, ale i italským rytmem. Symbolem městečka Vieste je „Pizzomunno“ – vápencový skalní monolit ve tvaru kužele, ke kterému se váže zajímavá legenda: „...mladý hoch z Vieste jménem Pizzomunno se zamiloval do Cristaldy, dcery mořského krále. Ten však s jejich láskou nesouhlasil, zaklel Pizzomunna a proměnil ho ve skálu. Od té doby každých 100 let vždy na jeden den kletba pomine a Pizzomunno se tak může sejít se svou láskou bohyní Cristaldou...”. Při svých večerních procházkách městečkem se nezapomeňte zastavit v restauraci „Trattoria da Michele e Teresa“, která vás překvapí nejen výbornou kuchyní a dobrými cenami, ale i přátelskou atmosférou v příjemném prostředí s milou obsluhou. Vieste můžeme doporučit především milovníkům překrásné přírody a klidnějšího prostředí. Přibližně v polovině přímořské promenády, která se táhne podél nejkrásnější pláže Vieste, se nachází bungalovy Sant'Elia, které jsou v naší nabídce již řadu let a setkávají se se stále větší oblibou klientů.
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži, animace, hudební pořady, bazén (nutná koupací čepice), dětské hřiště, stolní tenis, plážový volejbal, tenis, fotbal (umělý trávník), posilovna, střelba z luku.
Cena zahrnuje
pronájem obytné jednotky na 7 nocí, spotřeba vody, plynu a elektřiny, parkování pro 1 automobil, pojištění v případě úpadku CK
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh v zahraničí, stravování, ložní prádlo, ručníky, Povinné příplatky: vratná kauce EUR 100,- / apartmán, závěrečný úklid EUR 35,- / apartmán, pobytová taxa EUR 0,80,- / osoba / den (hradí se v místě), Nepovinné příplatky: lůžkoviny EUR 2,- / lůžko / noc nebo EUR 2,20 / manželské dvoulůžko / noc, plážový servis EUR 10,- / den, Stravování: plná penze EUR 30,- / os. / den, polopenze EUR 28,- / os. / noc, děti 3 - 10 let sleva 25 %., Pozn.: V areálu nepůsobí delegát CK, funkci zástupce CK vykonává česky mluvící recepce., dopravu
Pořadatelem tohoto zájezdu je SUNNY TRAVEL s.r.o., IČ 25074067.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK