VÝHLEDY NA DUNAJ

VÝHLEDY NA DUNAJ , Rakousko, 18.8.2018, -

VÝHLEDY NA DUNAJ

VÝHLEDY NA DUNAJ
Termín:
18.8. – 18.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:693-3551
880 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

Prohlídka romantického hradu Aggstein z 12. století, odkud jsou z vyhlídky 300 m nad Dunajem krásné výhledy na řeku. Poté přejezd na nejdůležitější poutní místo Dolních Rakous, baziliku Maria Taferl, vypínající se vysoko nad Dunajem. Zastávka      v městečku Grein a putování zakončíme na téměř 900 let starém hradu Burg Clam.

 

Odjezd: v 06.30 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK