ZALAKAROS - hotel FREYA

ZALAKAROS - hotel FREYA, Maďarsko, 27.9.2018, Polopenze

ZALAKAROS - hotel FREYA

ZALAKAROS - hotel FREYA
Termín:
27.9. – 30.9.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132461447
5 790 Kč (-0 %)
Popis
Lázně Zalakaros nabízí léčivou vodu s nejvyšším obsahem fluoru mezi maďarskými jódovými a bromovými prameny. Voda v termálních bazénech s teplotou 34 – 38°C je vhodná pro léčbu nemocí pohybového ústrojí, pooperačních stavů, rehabilitaci, revmatizmu, deformity, lumbága, úbytku vápníku a při gynekologických potížích.

Lázně také nabízí zábavní komplex krytých i venkovních bazénů s neléčivou vodou, kde jsou vířivky, tobogány, sauna a solárium.
Ubytování
Hotel Freya ***, který je s lázněmi propojen krytou chodbou disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, WC, TV a minibarem. V hotelové restauraci jsou podávány snídaně i večeře formou bohatého bufetu.
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Program
1. den - odjezd z Č.Budějovic (Třeboně) v brzkých ranních hodinách, příjezd do města Zalakaros. Celodenní koupání v termálních bazénech. Ubytování během dne.
2. - 3.den – odpočinek v termálních bazénech. Fakultativně - večer možnost návštěvy vinného sklípku s degustací vín.
4. den - dopoledne možnost nákupů, příjezd do Č.Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí a 3x celodenní vstupné do termálních lázní Granit a zážitkové části, poskytnutí županu do lázní (u hotelu Freya), nebo v apartmánech bez stravy a vstupného, pojištění CK proti úpadku, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR/noc/osoba nad 18 let – platba na místě), příplatek za vstupné do lázní u apartmánů cca 280,- Kč/osoba/den, do zážitkové části cca 6,- EUR/den, stravu v apartmánech.
Slevy
* Dětské ceny platí i pro jednoho dospělého s dítětem.
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK