ZALAKAROS - hotel FREYA

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
ZALAKAROS - hotel FREYA - Maďarsko

ZALAKAROS - hotel FREYA

ZALAKAROS - hotel FREYA
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Popis
Lázně Zalakaros nabízí léčivou vodu s nejvyšším obsahem fluoru mezi maďarskými jódovými a bromovými prameny. Voda v termálních bazénech s teplotou 34 – 38°C je vhodná pro léčbu nemocí pohybového ústrojí, pooperačních stavů, rehabilitaci, revmatizmu, deformity, lumbága, úbytku vápníku a při gynekologických potížích.

Lázně také nabízí zábavní komplex krytých i venkovních bazénů s neléčivou vodou, kde jsou vířivky, tobogány, sauna a solárium.
Ubytování
Hotel Freya ***, který je s lázněmi propojen krytou chodbou disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, WC, TV a minibarem. V hotelové restauraci jsou podávány snídaně i večeře formou bohatého bufetu.
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Program
1. den - odjezd z Č.Budějovic (Třeboně) v brzkých ranních hodinách, příjezd do města Zalakaros. Celodenní koupání v termálních bazénech. Ubytování během dne.
2. - 3.den – odpočinek v termálních bazénech. Fakultativně - večer možnost návštěvy vinného sklípku s degustací vín.
4. den - dopoledne možnost nákupů, příjezd do Č.Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí a 3x celodenní vstupné do termálních lázní Granit a zážitkové části, poskytnutí županu do lázní (u hotelu Freya), nebo v apartmánech bez stravy a vstupného, pojištění CK proti úpadku, služby průvodce.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR/noc/osoba nad 18 let – platba na místě), příplatek za vstupné do lázní u apartmánů cca 280,- Kč/osoba/den, do zážitkové části cca 6,- EUR/den, stravu v apartmánech.
Slevy
* Dětské ceny platí i pro jednoho dospělého s dítětem.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.