ZALAKAROS - hotel FREYA***

ZALAKAROS - hotel FREYA***, Maďarsko, 14.6.2018, Polopenze

ZALAKAROS - hotel FREYA*** starstarstar

ZALAKAROS - hotel FREYA***
Termín:
14.6. – 17.6.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:65-3293
5 790 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Třeboň
Návrat do: České Budějovice, Třeboň

Lázně Zalakaros nabízí léčivou vodu s nejvyšším obsahem fluoru mezi maďarskými jódovými a bromovými prameny. Voda v termálních bazénech s teplotou 34 – 38°C je vhodná pro léčbu nemocí pohybového ústrojí, pooperačních stavů, rehabilitaci, revmatizmu, deformity, lumbága, úbytku vápníku a při gynekologických potížích.

Lázně také nabízí zábavní komplex krytých i venkovních bazénů s neléčivou vodou, kde jsou vířivky, tobogány, sauna a solárium.

Hotel Freya ***, který je s lázněmi propojen krytou chodbou disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, WC, TV a minibarem. V hotelové restauraci jsou podávány snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Program:
1.
den
- odjezd z Č.Budějovic (Třeboně) v ranních hodinách, příjezd do města Zalakaros. Odpolední koupání v termálních bazénech. Ubytování cca od 14:00 hodin (dříve dle možnosti hotelu).
2. - 3.den – odpočinek v termálních bazénech. Fakultativně - večer možnost návštěvy vinného sklípku s degustací vín.
4. den - dopoledne odjezd ze Zalakarose, možnost nákupů, příjezd do Č.Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí a 3x celodenní vstupné do termálních lázní Granit a zážitkové části, poskytnutí županu do lázní, pojištění CK proti úpadku, služby průvodce.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR/noc/osoba nad 18 let – platba na místě)

* Dětské ceny platí i pro jednoho dospělého s dítětem.

**Cena dítěte do 6 let s jedním dospělým je 2.500,- Kč

Osoba od 12 let  na přistýlce sleva -800,- Kč.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK