ZÁMEK KOZEL, HRADY RADYNĚ A ŠVIHOV

ZÁMEK KOZEL, HRADY RADYNĚ A ŠVIHOV, Česká republika, 8.9.2018, -

ZÁMEK KOZEL, HRADY RADYNĚ A ŠVIHOV

ZÁMEK KOZEL, HRADY RADYNĚ A ŠVIHOV
Termín:
8.9. – 8.9.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:638-3381
460 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

Prohlídka gotického hradu s důmyslným vodním opevněním. Hrad je známý z mnoha pohádek a filmů (např. Popelka). Prohlídka klasicistního loveckého zámku Kozel postaveného na konci 18. století. Procházka ke zřícenině hradu Radyně, který ve výši 569 m nad mořem vévodí širému okolí a je typickou dominantou celého Plzeňska.

Doporučená částka na vstupy: cca 270,- Kč / osoba, 190,- Kč / senior a student.

Odjezd: v 07:00 hod. Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK