ZÁMEK LAXENBURG A LÁZNĚ BADEN S KOUPÁNÍM

ZÁMEK LAXENBURG A LÁZNĚ BADEN S KOUPÁNÍM, Rakousko, 11.8.2018, -

ZÁMEK LAXENBURG A LÁZNĚ BADEN S KOUPÁNÍM

ZÁMEK LAXENBURG A LÁZNĚ BADEN S KOUPÁNÍM
Termín:
11.8. – 11.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:571-3542
799 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Třeboň
Návrat do: České Budějovice a Třeboň

Program:

Prohlídka zámku Laxenburg u Vídně - sídlo císařské rodiny, kde měl líbánky císař František Josef, kde je v zámeckém parku (cca 2,30 EUR) vodní hrad Franzensburg (cca 10 EUR). Pak přejedeme do lázeňského města Baden. Navštívíme tu největší rozárium Rakouska (600 druhů růží) a prohlédneme si město - Císařský dům, radnice, Frauenbad, Beethovenův dům. Koupání 3 hod. na koupališti s minerální vodou Thermalstrandbad s největší písečnou pláží Rakouska (v případě špatného počasí koupání v Římských lázních 5,5 EUR).

Odjezd: v 06.30 hod - Č. Budějovice (Třeboň) – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hod.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK