Zauchensee, Rakousko, 17.2.2018, -

Zauchensee

Zauchensee
Termín:
17.2. – 17.2.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:501-3517
800 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Velmi oblíbené lyžařské místo, lyžařská houpačka přes 3 údolí Zauchensee - Flachauwinkel - Kleinarl. 33 lanovek a vleků pro 83 km sjezdovek. Najdete zde nenáročné rodinné svahy, ale výkonnější lyžaři si mohou vyzkoušet i trasu světového poháru. Právě toto středisko v lednu 2015 hostilo evropský pohár mužů ve sjezdovém lyžování.
Ti, kteří dávají přednost běžkám, mohou využít zdarma skibusu do nedalekého Altenmarktu, kudy prochází proslulá Tauernská lyžařská stopa a mohou se po ní vydat třeba do Radstadtu, nebo Flachau a Wagrainu.
Středisko je vzdáleno od Českých Budějovic 310 km.

Cena zahrnuje: dopravu, pojištění léčebných výloh a odpovědnosti za škodu, služby průvodce

Cena nezahrnuje: Skipas: dospělí 43,50 EUR, mládež ročníky 1999-2001 32 EUR, děti narozené v letech 2002-2011 21,50 EUR. Eura na skipasy vybírá technický doprovod v autobuse.

 
Odjezdová místa: Písek, AN stanoviště č.1  ve 3.30 hod., České Budějovice, Dlouhá louka (Peugeot)  ve 4.15 hod., Kaplice, čerpací stanice Mol (bývalý Agip) ve 4.50 hod.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK