Zenit, Bosna a Hercegovina, Neum, 14.5.2018, Polopenze
Zenit
Termín:
14.5. – 15.5.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:125665374
1 090 Kč (-11 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Zenit Neum
Ubytování

Dvoulůžkové s možností přistýlky, SAT TV, sociální zařízení, část pokojů s balkónem, většina bez balkónu.

Poloha

oblíbený a cenově výhodný hotel má polohu přímo u moře a pláže, ve střední části Neumu. Pláž částečně oblázková, částečně betonová, dostupná po schodech přímo z hotelu.

Stravování

snídaně a večeře formou švédských stolů

Vybavení

restaurace, vnitřní bazén, víceúčelové hřiště

Cena zahrnuje

ubytování na osobu s polopenzí, pobytovou taxu

Cena v tabulce je na osobu za noc:

Cena nezahrnuje

Fakultativní příplatek: garáž 5,- EUR/den - platba na místě

Domácí zvířata: nejsou povolena

Sleva

děti do 3 let bez lůžka -100%, 3 - 11,99 let na lůžku -20%, 3 - 11,99 let na přistýlce -100%, druhé dítě do 11,99 let bez lůžka: -50%. osoba od 12 let na přistýlce: -10%

Pořadatelem tohoto zájezdu je COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK