ZOO A SAFARI VE DVOŘE KRÁLOVÉ, Česká republika, 10.6.2018, -

ZOO A SAFARI VE DVOŘE KRÁLOVÉ

ZOO A SAFARI VE DVOŘE KRÁLOVÉ
Termín:
10.6. – 10.6.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:673-3383
950 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Navštívíme ZOO, která patří k nejznámějším a nejkrásnějším zoologickým zahradám u nás. Domov tu získalo téměř dva a půl tisíce živočichů z mnoha kontinentů světa. Čekají nás tropické pavilony, ptačí svět, vodní svět, pavilony šelem, opic, hrochů a lvů. Jeden z pavilonů je věnován vzácné okapi, kterou chová Královédvorská ZOO jako jediná ve střední Evropě. Pro zvídavé návštěvníky je určena expozice dinosaurů.
Až Vás začnou bolet nohy, můžete nastoupit na výletní vláček, který Vás doveze k safari. Safaribus Vás proveze po výbězích s volně pobíhajícími stády zeber, pakoňů či antilop.

Odjezd: v 06.00 hod. - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK